W poszukiwaniu bardzo wygodnych mebli wypoczynkowych, nie zajmujących zbyt wiele miejsca, a pozwalających na stworzenie w pełni komfortowych warunków do dłuższego i krótszego odpoczynku, stawiamy coraz częściej na wybór rozkładanych kompletów wypoczynkowych. Z pewnością więc uwagę wielu inwestorów przyciągać będzie atrakcyjny narożnik tapicerowany – w wygodnej wersji rozkładanej, rzecz jasna.

Doskonałej jakości narożnik rozkładany w ostatnich latach zdecydowanie zdominował przestrzenie sypialniane i salonowe. Nic w tym dziwnego. W porównaniu do rozkładanych łóżek, wersalek czy kanap, stwarza bowiem zdecydowanie lepsze warunki do odpoczynku. Do tego również pozwala na jednoczesny relaks kilku osób na jednym meblu. A czy o czymś takim nie marzy wielu inwestorów – by na jednym narożniku właśnie móc skupić życie rodzinne i towarzyskie?

Wybierając narożnik rozkładany z wieloma funkcjonalnościami z pewnością warto postawić na mebel wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym pięknie tapicerowany, wyposażony w wygodny pojemnik na pościel, zagłówki, może nawet i podnóżki. Dzięki temu w jednym zakupie zamkniemy większość swoich marzeń i pragnień i sprawimy, że dobrze poczyniona jednorazowa inwestycja przyniesie nam moc korzyści na wielu płaszczyznach.

Wielkość narożnika należy też dopasować do dostępnego metrażu w naszym salonie. W żadnym przypadku nie może być bowiem tak, że zdecydujemy się na zakup ogromnego narożnika, który najzwyczajniej w świecie zagraci nam przestrzeń salonową. Tu warto postawić na trafienie w punkt i optymalne dopasowanie mebla w opcji złożonej, do realnych wymiarów danego wnętrza.